
Система водяного охолодження 1stPlayer CC-360 Black (CC-360-BK)
5 499 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35802
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
CC-360 сучасна система водяного охолодження від виробника 1stPlayer
Реберний радіатор високої щільності що забезпечує ефективне відведення тепла. Підсвітка aRGB, яка синхронізується з материнською платою. Мідна ендотермічна холодна пластина для оптимального поглинання тепла. 9-лопатевий вентилятор FDB з регульованою температурою для малошумної роботи.
Охолоджувальна головка забезпечує відображення температури в реальному часі для точного моніторингу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Диаметр вентилятора | 120 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Тип разъема | 3-pin/4-pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | є |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | є |
| Socket 2011 | є |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | є |
| Socket AM2+ | є |
| Socket AM3 | є |
| Socket AM3+ | є |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | є |
| Socket FM1 | є |
| Socket FM2 | є |
| Socket FM2+ | є |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Вес | немає даних кг |
| Висота системи охолодження | 27 мм |
| Габариты (мм) | 397 х 120 х 27 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2000 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 300 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 32.9 |
| Повітряний потік | 71.2 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 120 x 120 x 25 |
| Тип | система водяного охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Информация для заказа
- Цена: 5 499 ₴





