
Кулер процесорний ID-Cooling DK-01S
174 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35805
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Для створення ефективної системи охолодження процесора вашого ПК рекомендуємо кулер для процесора ID-Cooling DK-01S. Модель виконана з алюмінію (матеріал підстави і радіатор), для підключення використовується 3-pin роз"єм. Мінімальний рівень шуму дозволить працювати з комфортом (показник максимального значення в децибелах складає 23.8). TDP - 65 W.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Цвет | Черный |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Тип разъема | 3-pin |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 175 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 1851 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Socket AM1 | немає |
| Socket AM2 | є |
| Socket AM2+ | є |
| Socket AM3 | є |
| Socket AM3+ | є |
| Socket AM4 | є |
| Socket AM5 | немає |
| Socket FM1 | є |
| Socket FM2 | є |
| Socket FM2+ | є |
| Socket SP3 | немає |
| Socket TR4 | немає |
| Socket TRX4 | немає |
| Висота системи охолодження | 43 мм |
| Габариты (мм) | 111 х 102 х 43 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2200 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 65 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 23.8 |
| Повітряний потік | 28.7 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 80 х 80 х 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
Информация для заказа
- Цена: 174 ₴






