
Кліматичний комплекс Philips AC3737/10
19 795 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35833
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Видаляє до 99% вірусів та аерозолів із повітря
Вловлює аерозолі, в тому числі ті, що можуть містити респіраторні віруси.
Фільтрує 99.97% частинок розміром 0.003 мікрона
Лише очищувачі повітря Philips оснащені фільтром NanoProtect HEPA з активованим вугіллям і фільтром попереднього очищення для видалення 99.97% частинок розміром до 0.003 мікрон.
Технологія NanoProtect HEPA не тільки вловлює забруднювачі, але також використовує електростатичний заряд для їхнього притягнення, очищаючи до 2 разів більше повітря, ніж традиційні фільтри HEPA H13, і демонструючи кращі показники енергоефективності.
Датчик AeraSense точно визначає і відображає якість повітря
Професійний датчик AeraSense точно сканує повітря 1000 разів на секунду, щоб виявити шкідливі забруднюючі речовини, і розумно вибирає найбільш оптимальне налаштування. Він відображає якість повітря в реальному часі, зокрема рівень алергенів, PM2.5 і рівень вологості.
Видаляє шкідливі гази, такі як формальдегід, NH3, H2S і TVOC
Модернізована за допомогою спеціально шару активованого вугілля система фільтрації швидко розкладає формальдегід на нешкідливі речовини протягом 0.1 с. Крім того, вона ефективно видаляє такі шкідливі гази, як аммоній (NH3), сірководень (H2S) та загальні леткі органічні сполуки (TVOC), що спричиняють неприємні запахи, як-от запах домашніх тварин, запах туалету і запах людини.
Низький рівень споживання енергії
Завдяки енергоефективному дизайну, використовує лише до 42 Вт для очищення та зволоження повітря менше, ніж звичайна лампа розжарювання.
Режим сну з надзвичайною тихою роботою
У режимі сну працює тихіше, ніж шепіт - всього 15 дБ (А)5 і автоматично вимикає світло і дисплей.
Знімний резервуар для води на 4 л для легкого перемикання режимів
Легко перемикайтеся між режимами «2-в-1» та «лише очищення», знімаючи і встановлюючи резервуар для води.
Розроблений для зручного використання, резервуар для води має ємність 4 л, що зменшує частоту доливань.
Доливати воду легко, оскільки це можна зробити зверху без необхідності відкривати кришку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Режимы работы | Увлажнение воздуха |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Да |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 55 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Nano фільтр | відсутній |
| Smart-управління | є |
| Інші функції | - |
| Інші фільтри | - |
| Іонізація | відсутня |
| Ароматизация | відсутня |
| Вентиляция | є |
| Використання в автомобілі | Нет |
| Використання вдома / в офисі | Да |
| Вугільний фільтр | є |
| Датчик влажности | є |
| Датчик движения | відсутній |
| Датчик забруднення фільтра | відсутній |
| Датчик запахів | є |
| Датчик качества воздуха | є |
| Датчик температури повітря | відсутній |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Електростатичний фільтр | відсутній |
| Зволоження повітря | відсутнє |
| Знищення бактерій та вірусів | є |
| Индикатор уровня воды | є |
| Керування | сенсорне |
| Кількість ступенів фільтрації | 3 |
| Мийка повітря | немає |
| Мощность | 42 Вт Вт |
| Місткість резервуара для води | 4 л |
| НЕРА фільтр | є |
| Очистка воздуха | є |
| Питание | Сеть |
| Площа обслуговування | 130 м2 |
| Попередній фільтр | є |
| Производительность | 505 м3/год куб. м/час |
| Підсвічування корпусу | з підсвічуванням |
| Регулювання швидкості вентилятора | є |
| Розміри | 74.7 х 29.1 х 29.1 см |
| Спосіб встановлення | підлоговий |
| Таймер | з таймером |
| Тип | очищувач повітря |
| Універсальне застосування | Нет |
| Усунення алергенів | є |
| Усунення тютюнового диму / неприємних запахів | є |
| Фотокаталітичний фільтр (УФ-випромінювання) | відсутній |
| пульт ДУ | відсутній |
Информация для заказа
- Цена: 19 795 ₴






