
Пароочисник Ariete 4137, White, 900W, ємність для води 0,25л, максимальний тиск пари 3,5бар, насадка з
1 633 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN35963
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ariete 4137 — компактний і багатофункціональний пароочисник італійського бренду. Прилад було створено для чищення та дезінфекції поверхонь. Ariete 4137 чудово справляється з брудом, стійкими плямами та застарілим жиром на меблях, вікнах, кахлі, плитці та навіть на тканинах.

Характеристика пароочисника Ariete 4137
- Пароочисник Ariete 4137 оснащений потужним нагрівачем у 900 Вт та працює від електромережі.
- Обсяг резервуара для води складає 0,25 л. Цей об’єм рідини перетворюється на пару за 3 хвилини.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ariete |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.7 кг кг |
| Час нагріву | 3 хв |
| Габарити (ВхШхГ) | 285 x 145 x 225 мм |
| Тиск пари | 3.5 бар |
| Захист від перегрівання | немає |
| Захист від дітей | немає |
| Потужність | 1050 Вт Вт |
| Об'єм бойлера для води | 0.25 л |
| Запобіжний клапан | є |
| Регулятор потужності пари | є |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 633 ₴




