
Пароочисник Karcher SC 5 EasyFix Iron, 2250Вт, 1500мл, 4.2Бар, праска,швабра, білий (1.512-661.0)
22 063 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35966
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Karcher SC 5 EasyFix Iron – найпотужніший пароочисник (тиск 4,2 бар) із паровою праскою, що вдвічі скорочує час прасування. Функція VapoHydro швидко видаляє стійкий бруд, а регульована пара адаптується до будь-яких поверхонь. Знімний резервуар забезпечує безперервну роботу без хімії, усуваючи 99,99% бактерій. Насадка EasyFix гарантує ефективне очищення, а липучкова система дозволяє знімати серветку без контакту з брудом. Karcher SC 5 EasyFix Iron – чистота та догляд в одному пристрої.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Цвет | Белый |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація готовності пари | є |
| Автоматическое отключение | немає даних |
| Витрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає даних |
| Длина шнура | 6 м |
| Защита от перегрева | немає даних |
| Знімний бункер для води | є |
| Индикатор уровня воды | є |
| Максимальное давление | 4,2 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | немає |
| Мощность | 2200 Вт Вт |
| Насадки и щетки | точкове сопло, кругла щітка, ручна, EasyFix / насадка для підлоги, парова праска |
| Объем бака для воды | 1,5 л |
| Предохранительный клапан | є |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 439 х 301 х 305 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | ручний |
| Час нагрівання | 3 хв |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от накипи | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6 кг |
Информация для заказа
- Цена: 22 063 ₴










