
Пароочисник Karcher SC 4 Deluxe Iron, 2200Вт, 1300мл, 4Бар, праска, швабра, білий (1.513-462.0)
15 677 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN35967
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Karcher SC 4 Deluxe Iron – потужний пароочисник із тиском 4,0 бар. Знищує 99,99% вірусів і бактерій, ефективно очищує тверді поверхні, кухонні плити, витяжки, плиткові шви. Знімний бачок дозволяє поповнювати воду без перерв. Оснащений вбудованим відсіком для приладдя, світлодіодним індикатором, 3-ступінчастим регулятором пари та ергономічною насадкою EasyFix із липучковим кріпленням серветки. У комплекті парова праска, що скорочує час прасування до 50%.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Цвет | Белый |
| Длина шнура | 5 м |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація готовності пари | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Витрата пари | немає даних |
| Відключення при нестачі води | немає |
| Защита от накипи | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Знімний бункер для води | немає |
| Индикатор уровня воды | немає |
| Максимальное давление | 4 бар |
| Можливість використання засобу для чищення | є |
| Мощность | 2200 Вт Вт |
| Насадки и щетки | ручна, кругла щітка, точкове сопло, для підлоги EasyFix, обтяжка з мікроволокна, потужне сопло |
| Объем бака для воды | 1,3 л |
| Предохранительный клапан | є |
| Регулювання витрати пари | є |
| Розміри | 400 x 265 x 300 мм |
| Температура | немає даних |
| Тип пароочищувача | підлоговий |
| Час нагрівання | 3 хв |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.55 кг |
Информация для заказа
- Цена: 15 677 ₴










