Компактна, легка і ергономічна конструкція для комфортної роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ryobi |
| Вес | 3.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | торцювальна |
| Глибина пропилювання | 66 мм /макс. |
| Глибина різу при 45º | 50 мм |
| Кут нахилу пилки | 45 ° /макс. |
| Мощность двигателя | 1600 Вт |
| Оберти двигуна | 5000 об/хв |
| Розмір диска | 190 мм |
| Тип | ручна |
| Функции и возможности | можливість приєднання до пилососа, лазерний покажчик лінії різу для точного пиляння, можливість використання з напрямною, захист від випадкового пуску, регульований нахил, блокування шпинделя, індикатор мережевого увімкнення |
Информация для заказа
- Цена: 6 378 ₴







