
Пилосос Gorenje безпровідний, 132Вт, конт пил -0,5л, автон. робота до 25хв, 2насадки, чорний (SVC216300FLA)
7 422 ₴
- Немає в наявності
- Код: IN36194
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Пилосос Gorenje SVC216300FLA — бездротовий 2-в-1 пристрій із потужним інверторним двигуном і моторизованою турбощіткою, який легко перетворюється з вертикального на ручний. Оснащений гумовими колесами, LED-підсвіткою, індикатором заряду та зручною системою очищення пилозбірника. Ідеальний для прибирання будь-яких поверхонь, у тому числі паркету та важкодоступних зон.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 2.6 кг кг |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, зарядна станція, насадки, інструкція |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | щілинна насадка, щітка для збирання волосся тварин |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Індикатор заповнення пилозбірника | є |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Потужність всмоктування | 65 Вт |
| Міні-турбощітка | немає |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | 48 В |
| Насадка прямого всмоктування | є |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе |
| Турбо-режим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 5 років |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 25 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 422 ₴







