
Пилосос Gorenje бездротовий, 176Вт, конт пил -0.6л, автон. робота до 70хв, HEPA, 2 в 1 (SVC288191FSIIGO)
8 198 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN36196
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пилосос Gorenje SVC288191FSIIGO – бездротовий 2-в-1 для легкого прибирання. До 77 хв роботи від акумулятора 28,8 В, швидке заряджання за 4–6 годин. Цифровий дисплей для контролю потужності та заряду. Турбощітка з електроприводом і LED-підсвіткою ефективно очищує підлогу та килими. Легко перетворюється на ручний пилосос для авто й меблів. Зручне зберігання на станції. Щітка для ліжка, гнучка насадка та щітка для пилу забезпечують ретельне прибирання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Питание | Аккумулятор |
| Мощность всасывания | 27 Вт |
| Потребляемая мощность | 176 Вт |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип | Робот |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 118 х 26 х 17 |
| Насадки | щілинна, Електрична турбощітка, насадка-щітка, для оббивки |
| Обсяг пилозбірника | 0.6 л |
| Тип уборки | сухе |
Информация для заказа
- Цена: 8 198 ₴









