
Кріплення ТВ поворотне Hama TV-WB, AR-1, 19-48", чорний (00118100)
1 067 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36205
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кріплення ТВ поворотне Hama TV-WB, AR-1, призначене для телевізорів з екранами від 19 до 48 дюймів. Чорний колір кріплення додає йому елегантний вигляд і легко вписується в будь-який інтер'єр. Воно забезпечує надійне кріплення телевізора на стіні та можливість регулювати його положення для комфортного перегляду. Простота в установці та використанні робить це кріплення ідеальним вибором для вашого телевізора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 48 " |
| Мінімальна діагональ | 19 " |
| Назначение | кріплення телевізорів |
| Регулировка | нахил/5/12°, поворот/180° |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 23 x 22 см /(ШхВ) |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 200x200 мм |
| Тип | кріплення для телевізорів |
Информация для заказа
- Цена: 1 067 ₴










