
Настільне кріплення монітора Hama SCR-2, 13-32", чорний (00118491)
1 995 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36207
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Правильний стілець та письмовий стіл створюють умови для більш ергономічного робочого середовища. Не забудьте про кронштейн для монітора, який дозволяє розташувати комп'ютер на потрібній висоті. Це сприяє комфортній роботі та ергономічній поставі. Розширте свій потенціал користувача за допомогою тримача монітора Hama.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HAMA |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна діагональ | 32 "/81 см |
| Мінімальна діагональ | 13 "/33 см |
| Назначение | кріплення моніторів |
| Прихована укладання кабелів | 1 |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 86,18 x 6.96 x 40.64 см |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм, 100x100 мм |
| Тип | підставка для моніторів |
Информация для заказа
- Цена: 1 995 ₴









