Універсальний автомобільний тримач XO. Тримач оснащений потужною пружиною, яка надійно утримує телефон і не дає йому випасти навіть на вибоїстій дорозі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XO |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Автомобильное крепление | з автомобільним кріпленням |
| Вес | немає даних кг |
| Відстань між затискачами | 65 - 85 мм |
| Габарити | 95 х 25 х 50 мм |
| Держатель | для телефона |
| Діагональ пристрою | 3.5" - 6" |
| Конструкция | поворотна |
| Тип держателя | затискач |
| Угол вращения | 360 градусів |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴




