DOOGEE T36 – новий потужний та стильний планшет для будь-яких завдань. Планшет працює на Android 15, що забезпечує швидку, плавну та безпечну роботу.
Планшет оснащений 12-дюймовим FHD+ дисплеєм з технологією EyeComfort, що забезпечує комфортний перегляд без навантаження на очі, а підтримка WideVine L1 дозволяє насолоджуватись відео у високій якості.
Восьмиядерний процесор Unisoc T620, 8 ГБ оперативної пам'яті (з можливістю розширення до 20 ГБ) та 256 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують високу продуктивність та роблять DOOGEE T36 ідеальним для багатозадачності.
Основна камера на 13 МП та передня на 8 МП забезпечують чіткі фото та відеодзвінки.
Потужний акумулятор на 8800 мАг гарантує тривалу автономну роботу, а підтримка OTG дозволяє використовувати планшет для заряджання інших пристроїв.
Подвійні динаміки з ефектом занурення дарують відмінний звук, а наявність двох слотів для SIM-карт, роз'єму 3,5 мм, та розблокування по обличчю роблять його універсальним рішенням для роботи та розваг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Цвет | Черный |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8800 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | немає даних кг |
| Графічний процесор | ARM Mali-G57 |
| Диагональ экрана | 12.0" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Мощность зарядки | 10 Вт |
| Навигационная система | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 15.0 |
| Процессор | Unisoc T620 |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | є |
| Розмір (ВхШхГ) | 281.6 x177 x 7.9 мм |
| Серия | Doogee T36 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2.2 ГГц |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 7 431 ₴











