
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ WiFi SM-X620 12/256GB Gray (SM-X620NZAPEUC)
29 731 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36330
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Великий екран
Кольорові повітряні кулі, що літають над пустельним ландшафтом, відображені на екрані смартфонів серії Galaxy Tab S10 FE+, демонструючи яскраве та насичене зображення.
Інтелектуальні нотатки з S Pen
У застосунку Samsung Notes на екрані Galaxy Tab S10 FE+ за допомогою S Pen використовують функцію Рукописний ввід, яка автоматично коригує нерозбірливі нотатки.
У центрі уваги завдяки неперевершеному стилю
Надихайтеся та проявляйте себе за допомогою елегантних Galaxy Tab S10 FE+ з S Pen із підтримкою штучного інтелекту. Світлі акценти в деталях дизайну додають шарму, створюючи ефектний образ. Оберіть свій. Сірий, Срібний або блакитний.
Обводиш – і знаходиш на великому екрані
Шукайте будь-яке зображення, відео чи текст на екрані. Обведіть, виділіть, зробіть помітку чи торкніться, щоб знайти те, що вас цікавить – без знімків екрана.
Допомога з домашніми завданнями
Навчайтеся розумніше разом з планшетом та Google. Просто обведіть навчальний матеріал на екрані – й отримуйте пояснення, відео та результати з інтернету з математики, історії, хімії, біології, фізики й не тільки – і все це в одному вікні застосунку.
Екран широкий як ваша уява
Мрійте масштабно з просторим екраном на 13,1 дюйма у Tab S10 FE+, який є найбільшим у серії планшетів Galaxy Tab FE.
Ще потужніший завдяки високій продуктивності
Творіть, навчайтеся та грайте без перешкод завдяки надплавній продуктивності процесора Exynos 1580. Відчуйте інновації на основі штучного інтелекту з корисними інструментами для підвищення продуктивності. Легко перемикайтеся між задачами завдяки великому обсягу пам’яті в обох моделях і зберігайте все, що вам подобається, з підтримкою карт пам’яті microSD до 2 ТБ.
Екран – дивовижний. Зображення – суперплавне
Відкрийте для себе екран із високою роздільною здатністю, чіткими деталями та плавною частотою оновлення 90 Гц. Технологія Vision Booster забезпечує яскраве зображення навіть надворі – до 800 ніт у режимі високої яскравості. Продовжуйте насолоджуватися контентом завдяки зниженому рівню синього світла для комфорту очей.
Тонкий. Легкий. Ідеальний
Візьміть із собою в дорогу Galaxy Tab S10 FE+. Тонкі й легкі – вони гармонійно вписуються у ваш ритм життя та легко поміщаються в сумку.
Вирішення математичних задач
Складна математична формула? Не проблема – просто запишіть її за допомогою S Pen, і функція Вирішення математичних задач автоматично розв’яже її для тебе.
Один дотик – і ви у світі AI
Натисніть клавішу Galaxy AI Key, щоб миттєво потрапити у світ штучного інтелекту. Налаштуйте цю клавішу під свого улюбленого помічника для спрощення повсякденних справ та отримання розумної допомоги одним натисканням клавіші.
Камера 13 МП для максимальної роздільної здатності
Приготуйтеся до яскравих фото та відео у високій роздільній здатності. Оновлена основна камера на 13 МП робить ваші знімки ще чіткішими та деталізованішими, щоб кожен кадр вражав неймовірною виразністю.
Назустріч пригодам. Під цілковитим захистом
Завдяки водо- та пилозахисту за стандартом IP68, Galaxy Tab S10 FE+ з S Pen готові супроводжувати вас у будь-якій подорожі просто неба.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Серый |
| Модель планшета | Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 10090 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | немає даних кг |
| Графічний процесор | Mali-G68 |
| Диагональ экрана | 13.1" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Мощность зарядки | 45 Вт |
| Навигационная система | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 12 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Процессор | Samsung Exynos 1580 |
| Підтримка SD-карти | до 2 ТБ |
| Підтримка еSim | є |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 300.6 x 194.7 x 6.0 мм |
| Серия | Samsung Galaxy Tab S10 FE+ |
| Сканер відбитків пальців | є |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | TFT |
| Фронтальна камера | 12 Мп |
| Частота | 1 x 2.9 ГГц + 3 x 2.6 ГГц + 4 x 1.95 ГГц |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 29 731 ₴










