
Пральна машина Beko фронтальна, 6кг, 1200, A+++, 45см, інвертор, білий (BM1WFSU36243WW)
11 846 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN36607
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компактна та потужна пральна машина Beko BM1WFSU36243WW стане надійним помічником у вашому домі. Завдяки завантаженню 6 кг і швидкості віджиму 1200 об/хв вона ефективно справляється з пранням навіть найскладніших забруднень. Технологія SteamCure з використанням пари дбайливо розгладжує тканини та видаляє алергени. Інверторний мотор забезпечує тиху роботу, довговічність та економію електроенергії (клас A+++). Ширина всього 45 см дозволяє легко розмістити пристрій навіть у невеликих приміщеннях. Зручний дисплей і широкий вибір програм зроблять догляд за білизною ще комфортнішим.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.5 см мм |
| Глубина | 40 см /, 44.6 см із врахуванням дверцят мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Швидке прання, ополіскування, StainExpert, Гігієнічна+, Сорочки, Бавовна/EnergySpin, БавовнаЕко/EnergySpin, Синтетика/EnergySpin, Бавовна із попереднім замочуванням/EnergySpin, Експрес Щоденна/Експрес 14 хв, Делікатні тканини /Вовна/Ручне прання/EnergySpi |
| Споживання води при пранні | 44 л |
| Тип | пральна |
| Тип двигателя | Інверторний/ProSmart |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 846 ₴









