
Прально-сушильна машина Electrolux фронтальна, 11(7)кг, 1600, А, 58см, інвертор, universaldose (EW8W7607QU)
45 346 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36613
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Electrolux PerfectCare 800 EW8W7607QU — це прально-сушильна машина преміум-класу, яка поєднує ефективність прання з інноваційними технологіями для забезпечення максимально дбайливого догляду за одягом. Завдяки технологіям UltraCare, DualCare і SteamCare, машина підтримує оптимальні умови прання та сушіння для різних типів тканин, зберігаючи їх м'якість, колір і форму.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Electrolux |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.7 см мм |
| Глубина | 57.6 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 11 кг |
| Программы | Вовна, Синтетика, Джинс, Machine Clean, Cotton ECO, Hygiene, Cottons, Delicates, Onego 20/60Min, Sportwear, UltraQuick 49min, Outdoor, Training Gear, BedLinen XL, Business Shirts, Spin/Drain |
| Тип | прально-сушильна |
| Тип двигателя | Інверторний/з постійними магнітами |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1600 об/хв |
| Ширина | 59.7 см |
Информация для заказа
- Цена: 45 346 ₴

