Розміщуйте пральну машину навіть у обмеженому просторі
Нова лінійка пральних машин LG ідеально підходить для вбудованого розміщення навіть в компактних приміщеннях завдяки наявності легкознімної верхньої кришки
Впишеться в інтер’єр вашої оселі
Виберіть пральну машину, яка відповідає вашому баченню дизайну інтер’єру
Оптимальний алгоритм прання
Інверторний двигун з прямим приводом Inverter Direct Drive цієї пральної машини може створювати шість різних рухів прання, забезпечуючи вашим тканинам належний догляд і надзвичайну чистоту
Позбудьтесь пилових кліщів на ваших речах
Завдяки обробці речей парою на програмі “Гіпоалергенне прання”, ви можете носити свій одяг з упевненістю, що пилові кліщі та бактерії було видалено
Очищення зсередини
Підтримуйте чистоту пральної машини та гігієнічність прання
Зберігайте спокій і з легкістю виявляйте помилки
Smart Diagnosis дозволяє з легкістю виявити можливі несправності в роботі пральної машини. Щоб активувати Smart Diagnosis, потрібно встановити та використовувати програму LG ThinQ на вашому смартфоні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Выбор температуры стирки | Да |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Состояние | Новое |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 10 |
| Потребление воды | 43 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Eco | немає |
| Smart керування | відсутнє |
| Інтенсив | немає |
| Автодозування миючого засобу | немає |
| Антиалергійна | є |
| Біла тканина | немає |
| Верхній одяг | немає |
| Высота | 85 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 60 x 85 x 44 |
| Глубина | 44 см мм |
| Гігієна | немає |
| Делікатне прання | є |
| Джинси | немає |
| Дитячий одяг | немає |
| Додаткові програми | очищення барабана |
| Дозавантаження | немає |
| Дополнительное полоскание | немає |
| Еко Бавовна | немає |
| Завантаження (прання) | 7 кг |
| Завантаження (сушіння) | немає |
| Завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Защита от протечек | немає |
| Змішані тканини | є |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | немає даних |
| Кольорові тканини | немає |
| Конструкція бака | розбірний |
| Отжим | є |
| Отсрочка старта | відсутня |
| Полоскання | є |
| Предварительная стирка | є |
| Привод | прямий |
| Программы | Бавовна, Делікатна, Спортивний одяг, Полоскання + Віджим, Бавовна +, Гіпоалергенне прання, Швидка 30 хв., Очищення барабана, Вовна / Ручне прання, Змішані тканини |
| Пухові вироби | немає |
| Ручне прання | є |
| Рівень шуму віджиму | 77 дБ |
| Рівень шуму прання | 55 дБ |
| Синтетика | немає |
| Сорочки | немає |
| Споживання води при пранні | 43 л |
| Спорт | немає |
| Сушіння | без сушіння |
| Темна тканина | немає |
| Тип | пральна/(вузька) |
| Тип стиральной машины | фронтальне завантаження |
| Хлопок | є |
| Цвет | білий/(глянцевий) |
| Швидке прання / Експрес | є |
| Швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Шелк | немає |
| Шерсть | є |
| Ширина | 60 см |
| Щоденне прання | немає |
Информация для заказа
- Цена: 18 010 ₴











