
Пральна машина LG фронтальна, 6.5кг, 1200, A+++, 44см, інвертор, чорний (F2Y1WS6J)
18 009 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN36623
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пральна машина LG F2Y1WS6J – вузька, стильна та функціональна модель з фронтальним завантаженням на 6,5 кг. Завдяки 6 Motion барабан адаптує рухи для дбайливого та ефективного очищення різних типів тканин. Функція Steam усуває алергени та забезпечує глибоке проникнення пари у волокна. Інверторний двигун Direct Drive працює тихо та довговічно, а Smart Diagnosis допомагає швидко виявляти несправності. Елегантний антрацитовий дизайн, енергоефективність A+++ і компактні розміри роблять цю пральну машину відмінним вибором для сучасного дому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 10 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 60 x 85 x 44 |
| Глубина | 44 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6.5 кг |
| Программы | Бавовна, Делікатна, Спортивний одяг, Полоскання + Віджим, Бавовна +, Гіпоалергенне прання, Швидка 30 хв., Очищення барабана, Вовна / Ручне прання, Змішані тканини |
| Споживання води при пранні | 42 л /(прання+віджим з цикл) |
| Тип | пральна/(вузька) |
| Тип двигателя | Інверторний/(Direct Drive) |
| Цвет | Антрацит |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1200 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 18 009 ₴










