
Прально-сушильна машина Whirlpool фронтальна, 8(6)кг, 1400, A, 60см, інвертор, білий (FFWD8649BVUA)
21 534 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36624
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Прально-сушильна машина Whirlpool FFWD8649BVUA з технологією 6TH SENSE автоматично оптимізує прання. FreshCare+ зберігає свіжість одягу, а інверторний двигун забезпечує тиху та економну роботу. Colours 15° пере кольорові речі при 15°C, а спеціальні режими піклуються про вовну, делікатні тканини та спортивний одяг. Програма 45 хв швидко пере та сушить 1 кг білизни, а SteamCare освіжає речі парою. Відкладений старт дозволяє налаштувати прання на зручний час.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Whirlpool |
| Класс отжима | A |
| Класс энергопотребления | A |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 54 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Программы | Бавовна, Делікатна, Вовна, Бавовна ЕКО, Полоскання + Віджим, Швидка 30 хв., Спорт, Білі речі, Віджим/злив, Кольори 15°, синтетика, Змішані тканини, Прання/Сушіння 90°, Прання/Сушіння 45° |
| Тип | прально-сушильна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 21 534 ₴








