
Пральна машина Haier фронтальна, 12кг, 1400, A+++, 60см, інвертор, прямий привід (HW120-B14979EUG)
27 049 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36625
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пральна машина Haier I-Pro Серії 7 Plus оснащена барабаном 525 мм для прання більшого об’єму білизни. Дистанційне керування через застосунок hOn дозволяє контролювати процес зі смартфона. Двигун Direct Motion забезпечує менше шуму та вібрації, економлячи енергію. Функція «I-Time» дає можливість регулювати тривалість прання, а технологія «Освіження» за 20 хвилин видаляє запахи, алергени та зменшує складки завдяки пару.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Haier |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 14 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 60 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 12 кг |
| Программы | Бавовна, Вовна, Синтетика, Сорочки, Делікатне прання, Дитячі речі, Швидке прання 15 хв, Інтенсивна, Еко бавовна |
| Споживання води при пранні | 56 л |
| Тип | пральна |
| Тип двигателя | Інверторний Direct Motion |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 27 049 ₴










