
Пральна машина Indesit фронтальна, 6кг, 1000, A+++, 44.6см, інвертор, білий (IM600MYTIMEUA)
10 208 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN36627
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Фронтальна пральна машина Indesit IM600MYTIMEUA пропонує 5 швидких програм тривалістю до 1 години, включаючи експрес-режим 14 хв. Швидкий режим скорочує час прання майже вдвічі. Обробка парою зменшує зминання одягу, полегшуючи прасування. Функція Water Mode оптимізує споживання води, забезпечуючи екологічне прання. Легке очищення фільтра зливного насоса підтримує ефективність машини.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Indesit |
| Класс отжима | C |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Класс стирки | A |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 84.5 см мм |
| Глубина | 44.6 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Программы | Бавовна, Видалення плям, Полоскання, Очищення барабана, Змішані тканини, 20°C, Віджим + Злив, Еко бавовна, синтетика/59 хв., Вовна/Делікатні тканини, Бавовна з замочуванням, Видалення плям, Повне завантаження/59 хв., Змішані тканини/59 хв., Бавовна 28 хв. |
| Тип | пральна |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1000 об/хв |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 10 208 ₴










