
Пральна машина Gorenje фронтальна, 1400, A+++, 55см, інвертор, білий (W1NHPI84AS)
15 276 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36639
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пральна машина Gorenje W1NHPI84AS – це сучасний, економічний і функціональний пристрій, який забезпечує ідеальну чистоту білизни. Завдяки інверторному двигуну вона працює тихо, споживає менше енергії (A+++) і має довгий термін служби. Завантаження 8 кг і швидкість віджиму 1400 об/хв дозволяють ефективно випрати навіть великі речі. Технологія SteamTech використовує пару для зменшення складок і видалення алергенів, що робить її ідеальним вибором для сімей із дітьми та алергіків. Зручний дисплей, різноманітні програми та компактна глибина 55 см роблять цю модель практичною для будь-якого дому.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс отжима | B |
| Класс энергопотребления | A |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество программ стирки | 15 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 85 см мм |
| Глубина | 54 см мм |
| Завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Программы | Бавовна, Спортивний одяг, Синтетика, Прання в холодній воді, Дитячий одяг, Змішана білизна, Еко 40-60, Швидка 15', Шерсть, Extra гігієна, Прання темного, Подушка (пухові речі), Холодне прання (20 °C) |
| Споживання води при пранні | 42 л |
| Тип | пральна |
| Тип двигателя | Inverter PowerDrive |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму ( максимальна ) | 1400 об/хв |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 15 276 ₴










