
Принтер А4 HP Color LaserJet Pro 3203dn (8D7L2A)
17 226 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36682
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP Color LaserJet Pro 3203dn — це компактний кольоровий лазерний принтер формату A4, створений для бізнес-команд. Забезпечує швидкий двосторонній друк до 25 стор./хв та професійну якість зображення завдяки тонеру нового покоління HP TerraJet. Оснащений потужними функціями безпеки HP Wolf Pro Security та централізованим керуванням через HP Web Jetadmin.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Количество цветов | 4 |
| Тип устройства | Принтер |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 13.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | є |
| NFC | немає |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші поверхні друку | глянсовий папір, конверти, кольоровий папір, картки, етикетки |
| Автоматичний двосторонній друк | немає |
| Вбудований СБПЧ | відсутній |
| Габарити (ШхВхГ) | 390х472х266 мм |
| Дисплей | монохромний |
| Друк | кольоровий |
| Друк без полів | немає |
| Друк із Cloud | немає |
| Друк із USB-накопичувачів | немає |
| Друк із карток пам'яті | немає |
| Друк із мобільних пристроїв | є |
| Живлення від акумулятора | немає |
| Зміна масштабу при скануванні | - |
| Комплект поставки | принтер, 4 встановлені стартові картриджі різного кольору, кабель живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Обсяг друку на місяць | 40000 стор |
| Плотность бумаги | 60-220 г/м2 |
| Підтримка AirPrint | є |
| Підтримка ОС | Windows / Mac OS / Server |
| Підтримка СНБЧ | немає |
| Разрешение печати | 600 х 600 dpi |
| Рекомендована кількість сторінок на місяць | 150 - 2500 стор/міс |
| Ресурс чорно-білого картриджа у комплекті | 1300 стор |
| Роздільна здатність при копіюванні | - |
| Роздільна здатність сканера оптична | - |
| Сенсорний дисплей | Нет |
| Скорость сканирования | - |
| Сумісні картриджі | W2220A, W2220X, W2221A, W2221X, W2222A, W2222X, W2223A, W2223X |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип сканера | немає |
| Факс | немає |
| Форм-фактор | Стационарный |
| Формат | А4+ |
| Формат бумаги | A4, A5, A6 |
| Цвет корпуса | White |
| Швидкість кольорового друку | 25 стор/хв |
| Швидкість копіювання | - |
| Швидкість чорно-білого друку | 25 стор/хв |
| Энергопотребление | 415 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 17 226 ₴





