Перший у світі довгофокусний домашній проектор 4K з Dolby Vision і революційним способом створення світлового потоку двома видами ламп.
4K-проектор для дому XGIMI HORIZON Ultra пропонує новий стандарт проектування зображення. 4K з Dolby Vision виводять пристрій на новий рівень якості. При цьому, ціна XGIMI HORIZON Ultra зберігається на рівні версії Pro з цієї ж лінійки.
Зображення Dolby Vision у парі з HDR10 здається настільки реальним, що повністю занурює Вас у віртуальний світ. Технологія сприяє створенню тіснішого зв’язку з персонажами, історіями та подіями на екрані.
XGIMI HORIZON Ultra можна купити тільки в нейтральному бежевому кольорі. Акуратне виконання з використанням штучної шкіри, тканини та алюмінію прикрасить будь-який інтер’єр.
Технологія Dual Light
Технологія Laser-LED Hybrid Dual Light від XGIMI розв’язує дилему компромісу щодо кольору та якості проєкції, забезпечуючи найкращу в галузі точність кольоропередачі, а також надвисоку колірну гаму та яскравість. Завдяки світловому потоку в 2300 люмен Ви отримуєте повноцінну картинку як вдень, так і вночі. HORIZON Ultra має найкраще в галузі калібрування ?E ? 1 і приголомшливий дисплей із підтримкою 1.07 мільярда ультра-яскравих кольорів DCI-P3 (сертифіковано експертами з тестування TUV Rheinland і SGS).
ISA 3.0
Оновлена технологія Intelligent Screen Adaption 3.0 виводить адаптацію до довкілля на новий рівень плавності завдяки модулю оптичного масштабування, модулю динамічного регулювання кольору, динамічній діафрагмі та багатьом іншим. HORIZON Ultra готовий до використання прямо з коробки та ідеально впишеться у ваш інтер’єр.
Звук Harman Kardon
Проектор HORIZON Ultra має в арсеналі два 12-ватних динаміки Harman Kardon. У поєднанні з технологією DTS Studio Sound аудіосистема створює тривимірний об’ємний звук і незабутні враження від перегляду улюбленого фільму або гри.
Роз’єми на вибір
Підключайте проектор до джерела створення відеопотоку. XGIMI HORIZON Ultra обладнаний 8 медіапортами, включно з 2 HDMI 2.1, 2 USB 2.0, LAN та іншими. Будьте готові до неперевершених домашніх розваг.
Android TV 11
Насолоджуйтесь різноманітними можливостями перегляду на домашньому кінотеатрі "все-в-одному" з незліченними додатками, що включають ігри, фільми, музику та багато іншого! Звична й універсальна ОС Android TV 11 позбавить Вас необхідності підлаштовуватися до інтерфейсу або шукати корисні плагіни. Все з коробки готове до експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XGIMI |
| Цвет | Серый |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Изображение | |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | є |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версия Bluetooth | 5.2 |
| Встроенные динамики | є |
| Входить до комплекту | проектор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 265x170х224 мм |
| Диагональ экрана | 1.016-5.08 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | немає |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | LED + Laser |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Количество ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 33.33403 |
| Корекція спотворення | немає |
| Кількість HDMI | 2 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальное разрешение | 4096х2160 |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Назначение | для домашнього кінотеатру |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | є |
| Потужність динаміків | 2х12 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Співвідношення сторін зображення | 0.67292 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Энергопотребление | 300 Вт |
| Яркость | 2300 лм |
| пульт ДК | є |
Информация для заказа
- Цена: 100 748 ₴











