Відчуйте майбутнє домашнього кінотеатру з Horizon S Max. Цей передовий проектор 4K забезпечує приголомшливу якість зображення, виняткову яскравість і приголомшливий звук. Завдяки таким передовим технологіям, як Dolby Vision і Dual Light 2.0, ви можете дивитися фільми, серіали та ігри в новому вимірі. Horizon S Max не тільки принесе якість кіно у вашу вітальню, але й ідеально впишеться в естетику будь-якої вітальні завдяки своєму елегантному дизайну.
Чудова якість зображення з Dolby Vision
З Horizon S Max ваша вітальня перетворюється на кінотеатр. Завдяки технології Dolby Vision ви відчуєте якість зображення, яка підкреслює кожну деталь. Будь то яскраве світло чи глибокі тіні, кожна сцена виглядає яскравою та реалістичною. Мільярди кольорів і різкіша контрастність забезпечують інтенсивне враження від перегляду. Незалежно від того, чи це фільми, серіали чи ігри, Horizon S Max виявляє найкраще у вашому вмісті та повністю занурює вас у дію.
Dual Light 2.0 – майбутнє проекційних технологій
Революційна технологія Dual Light 2.0 від XGIMI встановлює нові стандарти щодо яскравості кольорів і якості зображення. Завдяки поєднанню широкосмугових і вузькосмугових джерел світла кольори відображаються точно, одночасно ефективно уникаючи типових для звичайних проекторів проблем, таких як кольорова окантовка та візерунки крапок.Результатом є виключно чіткий та приємний перегляд навіть у добре освітлених приміщеннях.
Розумні функції для комфортного перегляду
Horizon S Max оснащено різноманітними розумними функціями, які роблять перегляд ще комфортнішим. Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень і автофокус гарантують, що зображення завжди ідеально вирівняно, незалежно від кута чи положення. Налаштування кольору стіни забезпечує реалістичні кольори, навіть якщо ви проектуєте не на білий екран. Крім того, інтелектуальний захист очей захищає ваші очі, автоматично затемнюючи зображення, коли хтось знаходиться перед проектором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | XGIMI |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Уровень шума | 28 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.81 кг |
| Изображение | |
| Разрешение | 3840x2160 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | є |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | немає |
| Беспроводные возможности | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | немає |
| Версия Bluetooth | 5 |
| Встроенные динамики | є |
| Входить до комплекту | проектор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 273х234х174 мм |
| Диагональ экрана | 1.016-5.08 м |
| Додаткові дані | - |
| Зворотна проєкція | немає |
| Источник питания | мережа |
| Источник света | LED + Laser |
| Коефіцієнт проекції | 1.2:1 |
| Количество ламп | 1 |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 1000000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Максимальное разрешение | 3840х2160 |
| Минимальное фокусное расстояние | немає даних |
| Мощность лампы | немає даних |
| Назначение | для домашнього кінотеатру |
| Операционная система | Android |
| Поддержка 3D | є |
| Потужність динаміків | 2х12 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Технологія матриці | DLP |
| Цифрове масштабування | немає |
| Энергопотребление | 300 Вт |
| Яркость | 3100 лм |
| пульт ДК | є |
Информация для заказа
- Цена: 127 995 ₴








