
Проєктор ультракороткофокусний HP BP5000 UHD, 2000 lm, LASER, 0.23, WiFi, Smart Aptoide (2U5Z7AA)
107 395 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36695
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
HP BP5000 – це ультракороткофокусний лазерний 4K UHD-проєктор, що забезпечує яскравість 2000 ANSI люмен та створює високоякісне зображення навіть у добре освітлених приміщеннях. Завдяки ультракороткій фокусній відстані (коефіцієнт 0.23) він проєктує велике зображення з мінімальної дистанції, що робить його ідеальним для домашніх кінотеатрів. Лазерна технологія гарантує до 25 000 годин роботи, а підтримка Wi-Fi, Smart TV (Aptoide) та Bluetooth дозволяє використовувати популярні стрімінгові сервіси без додаткових пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /15Вт x 2 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 140 x 595 x 340 |
| Класс устройства | для домашнього кінотеатру |
| Масштабування і фокусування | автоматична |
| Потребляемая мощность | 380 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | ультракороткофокусний (до 0.8)/0.23 |
| Реальна роздільна здатність | 3840 x 2160 (UHD) |
| Ресурс лампы | 25000 год |
| Тип лампы | Laser |
| Яскравість екрану | 6000 лм |
Информация для заказа
- Цена: 107 395 ₴







