HP CC360 FHD – це портативний Full HD LED-проєктор із яскравістю 220 ANSI люмен, що ідеально підходить для домашнього кінотеатру, подорожей і мобільних презентацій. Завдяки роздільній здатності 1920×1080, підтримці Wi-Fi і Smart TV, ви можете переглядати фільми, грати у відеоігри та транслювати контент без додаткових пристроїв. LED-лампа гарантує до 30 000 годин роботи, а завдяки компактному дизайну проєктор легко брати з собою. Співвідношення проєкції 1.2:1 дозволяє створювати велике зображення навіть у невеликих приміщеннях. HP CC360 FHD – це чудове рішення для розваг і роботи у будь-якому місці!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Лампа | |
| Тип лампы | LED |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /3Вт x 2 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 199 x 121 x 140 |
| Класс устройства | портативний проектор |
| Масштабування і фокусування | автоматична |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | короткофокусний (0.8 - 1.3)/1.2 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампы | 20000 год |
| Яскравість екрану | 500 лм |
Информация для заказа
- Цена: 13 077 ₴






