
Проєктор домашнього кінотеатру Acer Vero HL6810 UHD, 4000 lm, LASER, 1.15-1.5 (MR.JX511.006)
78 435 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36703
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Acer Vero HL6810 – це інноваційний лазерний 4K UHD-проєктор із яскравістю 4000 люмен, що забезпечує неймовірно деталізоване зображення з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів. Завдяки технології лазерного джерела світла, проєктор має тривалий термін служби до 30 000 годин, а гнучкий зум 1.15-1.5x і корекція трапеції дозволяють налаштувати ідеальне зображення на будь-якій поверхні. Широкий колірний охват і підтримка HDR10 створюють реалістичні кольори та глибокі контрасти. Ідеальне рішення для створення справжнього кінотеатру у вас вдома!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /10 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 119 x 304 x 226 |
| Класс устройства | для домашнього кінотеатру |
| Потребляемая мощность | 143 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1.15-1.5 |
| Реальна роздільна здатність | 3840 x 2160 (UHD) |
| Ресурс лампы | 20000 год |
| Тип лампы | LED, Laser |
| Яскравість екрану | 4000 лм /(3200 ANSI lm) |
Информация для заказа
- Цена: 78 435 ₴





