
Проєктор Acer X1328 WXGA, 5000 lm, 1.54-1.72 (MR.JX611.001)
19 189 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36704
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Acer X1328WH – це яскравий проєктор WXGA із потужністю 5000 люмен, який забезпечує чітке та насичене зображення навіть у добре освітлених приміщеннях. Завдяки високому рівню контрастності та підтримці HDR10, він передає реалістичні кольори та глибокі тіні. Гнучке масштабування (1.54-1.72) дозволяє налаштувати оптимальний розмір проекції, а технологія Acer LumiSense автоматично коригує яскравість для комфортного перегляду. Ідеальний вибір для бізнес-презентацій, навчання та домашніх розваг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Тип матрицы | DLP |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /3 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 114 x 313 x 240 |
| Класс устройства | для презентацій, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Потребляемая мощность | 275 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2)/1.54-1.72 |
| Реальна роздільна здатність | 1280 x 800 (WXGA) |
| Ресурс лампы | 5000 год |
| Яскравість екрану | 5000 лм /(4000 ANSI lm) |
Информация для заказа
- Цена: 19 189 ₴






