
Проєктор Epson EB-L260F FHD, 4600 lm, LASER, 1.32-2.12, WiFi (V11HA69080)
99 975 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36714
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
У поєднанні з передовими функціями Epson EB-L260F це бездротовий лазерний проєктор Full HD початкового рівня, що ідеально підходить для будь-якого робочого середовища. Цей проєктор із масштабованим відображенням із діагоналлю до 310 дюймів забезпечує яскравість 4600 люменів і ряд можливостей для бездротового й дротового підключення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Epson |
| Тип матрицы | 3LCD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.13 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный динамик | 1 /16 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 104 x 325 x 297 |
| Класс устройства | для презентацій, офісний, для шкіл і ВУЗів |
| Потребляемая мощность | 265 Вт |
| Проєкційне співвідноошення | довгофокусні (2 і вище)/1.32-2.12 |
| Реальна роздільна здатність | 1920 x 1080 (FHD) |
| Ресурс лампы | 20000 год |
| Тип лампы | Laser |
| Формати зображення | 16:09:00 |
| Яскравість екрану | 4600 лм |
Информация для заказа
- Цена: 99 975 ₴








