Ремінець Extradigital для фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 3/4, Black (ESW2313)
170 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN36767
Ремінець Extradigital для фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 3/4, Black (ESW2313)Готово до відправки
170 ₴
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основні характеристики:
- Спортивний ремінець надійний і м'який.
- Гладкий і щільний матеріал витончено облягає зап'ясток і комфортно сидить на руці.
- Чудово підходить як для зайняття спортом так і для повсякденного використання.
| Тип | Ремінець |
| Матеріал ремінця/браслета | Гума |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 15.3 мм |
| Довга | 240 мм |
| Сумісність | універсальний |
| Призначення | Смарт годинник |
| Вес | Ремінець: 17 г |
| Упаковка | Пакет 120 х 98 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Extra Digital |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Чорний |
| Розмір ремінця | регульований |
| Серія пристроїв | Xiaomi Mi Band 3/4 |
| Тип кріплення | Ремінець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 170 ₴

