
Ремінець Extradigital для фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 3/4, Purple (ESW2315)
145 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36769
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Основні характеристики:
- Спортивний ремінець надійний і м'який.
- Гладкий і щільний матеріал витончено облягає зап'ясток і комфортно сидить на руці.
- Чудово підходить як для зайняття спортом так і для повсякденного використання.
| Тип | Ремінець |
| Матеріал ремінця/браслета | Гума |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 15.3 мм |
| Довга | 240 мм |
| Сумісність | універсальний |
| Призначення | Смарт годинник |
| Вес | Ремінець: 17 г |
| Упаковка | Пакет 120 х 98 мм |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extra Digital |
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Основной цвет | Фіолетовий |
| Розмір ремінця | регульований |
| Серія пристроїв | Xiaomi Mi Band 3/4 |
| Тип застібки | Ковзна |
| Тип крепежа | Ремінець |
Информация для заказа
- Цена: 145 ₴

