
Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum E10, White, сухе/вологе прибирання, контейнер 400 мл (977297)
7 082 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN36776
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
Робот – пилосос Xiaomi Robot Vacuum E10 допоможе вам підтримувати у будинку чисту затишну атмосферу. Він швидко та ефективно видаляє з підлоги пил та сміття, а в режимі вологого прибирання протирає підлогу шваброю. Високоточні датчики роблять процес прибирання максимально продуктивним і захищають корпус від зіткнень. У фірмовому додатку ви зможете стежити за прогресом прибирання та керувати процесом. Пилосос здатний прибрати велику площу, використовуючи один заряд батареї.
Ефективна боротьба із пилом
Розумний пилосос Xiaomi Robot Vacuum E10 перетворює прибирання в будинку на легкий процес, який проходить без вашої участі. Завдяки інтелектуальній системі навігації пилосос чудово орієнтується у приміщенні, вибудовуючи оптимальні маршрути прибирання. Датчики запобігають зіткненню пилососа з предметами і не допускають його падіння з висоти.
Вологе прибиранн
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Объем пылесборника | 0.4 л |
| Потребляемая мощность | 35 Вт |
| Тип | Робот |
| Тип пылесборника | Контейнер |
| Тип уборки | Влажная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 65 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне повернення на зарядну станцію | є |
| Вид прибирання | сухе / вологе |
| Время зарядки | 5 год ч |
| Габарити | 32.5 x 32.5 x 8 см |
| Керування | зі смартфона/на корпусі |
| Мощность всасывания | 4000 Па |
| Насадки | бічна щітка, турбощітка, насадка з мікрофібри |
| Об'єм контейнера для води | 200 мл |
| Площа прибирання на одному заряді | 120 м² |
| Подолання перешкод | до 1.5 см |
| Тип питания | акумулятор (Li-Ion) |
| Форма | Круглая |
| Цвет | white |
| Час роботи на одному заряді | 110 хв |
- Цена: 7 082 ₴





