
Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 RR8777WH
7 392 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36780
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Потужне прибирання
Мотор потужністю 6000 Па забезпечує ефективне збирання пилу та бруду завдяки високій силі всмоктування.
Розумна навігація
Технологія точного лазерного сканування на 360° гарантує ультраточне прибирання, забезпечуючи постійну картографію для повного покриття поверхні.
Точне вологе прибирання
Система Smart Aqua Power контролює об’єм води під час миття та дозволяє налаштовувати рівень зволоження.
Пилососить та миє
Пилососить і миє одночасно завдяки бічній щітці для важкодоступних місць, електрощітці для шерсті та волосся та Smart Aqua Power.
Безперервне автоматичне очищення
Робот-пилосос самостійно повертається на зарядну станцію, заряджається і продовжує цикл прибирання без втручання.
Повне покриття поверхні
Робот-пилосос покриває до 270 м2 за один цикл (270 хвилин) і повертається на зарядну станцію для підзарядки перед продовженням прибирання.
Індивідуальний підхід до прибирання
За допомогою мобільного додатку можна керувати картами, налаштовувати розклад, вибирати місця для прибирання, встановлювати зони без доступу та без вологого прибирання і багато іншого — для повністю автоматизованого прибирання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rowenta |
| Вес | 3.3 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Уровень шума | 74 дБ |
| Тип уборки | Влажная |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація застрягання | немає |
| Індикація рівня заряджання | немає |
| Автозбільшення потужності на килимах | немає |
| Автоматична підзарядка | є |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Віртуальні стіни | немає |
| Голосовий звіт | немає |
| Датчик забруднення | немає |
| Датчик перепаду висоти | немає |
| Датчик перешкод | немає |
| Звуковой сигнал | немає |
| Камера | немає |
| Керування | через смартфон |
| Комплектация | робот-пилосос, насадки з мікрофібри для вологого прибирання 2 шт та для сухого прибирання 1 шт , док-станція зарядки, мультитул для чищення, інструкція, гарантійний талон |
| Мoдель | X-Plorer Serie 90 |
| Мощность | немає даних Вт |
| Мощность всасывания | 6000 Па |
| Мультикартографія | немає |
| Об'єм контейнера для води | 290 мл |
| Об'єм контейнера збору пилу | 260 мл |
| Питание | Аккумулятор |
| Прибирання за розкладом | є |
| Продовження прибирання після підзарядки | є |
| Розміри (ШхВхГ) | 325 x 325 x 97 мм |
| Рух робота на карті | є |
| Система антизаплутування в дротах | немає |
| Складання картки приміщення | є |
| Станція автовивантаження сміття | немає |
| Сумісність із голосовими помічниками | немає |
| Технологія навігації | лазерна навігація Smart Exploration 8.0 |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип оброблюваного покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Турборежим | немає |
| Турбощітка | немає |
| УФ лампа | немає |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | є |
| Цвет | white |
| Час заряджання акумулятора | 4.5 год |
| Час роботи від акумулятора на 1 заряді | 270 хв |
Информация для заказа
- Цена: 7 392 ₴








