
Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 14.80 Auto Animal RH9B74WO
17 844 ₴
- Готово до відправки
- Код: IN36833
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужне всмоктування та високоефективна щітка
X-Force Flex 14.80, акумуляторний пилосос від Rowenta, забезпечує високу ефективність всмоктування. Акумуляторний пилосос з потужністю всмоктування 240 АВт, обладнаний новітньою щіткою а також автоматичним регулюванням потужності всмоктування для ефективного очищення всіх підлог, особливо килимів.
Тривалість роботи, компактний дизайн
X-Force Flex 14.80 забезпечує до 90 хвилин безперервної роботи в режимі Eco. Вага ручного блоку всього лише 1,8 кг.
Аксесуари для власників домашніх тварин
Якщо у вашому домі є домашні тварини, скористайтеся нашою міні турбощітка з LED підсвіткою, щоб позбутися шерсті котів або собак на текстилі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Об'єм пилозбірника | 0.65 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 2.5 кг кг |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | насадка Easy Brush (2 шт.) |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Індикатор заповнення пилозбірника | є |
| Кількість рівнів потужності | 3 режими + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Потужність всмоктування | 240 Вт |
| Міні-турбощітка | є |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Напружка акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Харчування | Акумулятор |
| Споживана потужність | 670 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип ручки | складається |
| Тип прибирання | сухе |
| Турбо-режим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Рівень шуму | 84 дБ |
| Колір | чорний / золотистий |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 90 хв |
| Щілинна | є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 844 ₴










