
Свердло по дереву перове Tolsen, 38мм, шестигранний хвостовик (75649)
102 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN36980
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Перове свердло Tolsen 75649 призначене для свердління отворів у деревині, фанері та м'яких матеріалах. Виготовлене зі спеціальної інструментальної сталі, має загартовану робочу частину для підвищеної зносостійкості. Полірована поверхня зменшує тертя, а шестигранний хвостовик 1/4" забезпечує надійне кріплення та сумісність із більшістю дрилів і шуруповертів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tolsen |
| Общая длина | 152 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр, мм | 38 мм |
| Материал | Сталь |
| Особенности | спеціальне гартування, полірування |
| Тип | свердла |
| Тип хвостика | шестигранний/1/4" |
| Упаковка | блістер-картка |
| Форма накінечника | перова |
Информация для заказа
- Цена: 102 ₴


