
Кулер для процесора Arctic Alpine 23 CO, алюміній, 1x90мм, для AMD AMx/FMx (ACALP00036A)
423 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37131
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Arctic Alpine 23 CO — це компактна система охолодження для процесорів AMD. Виготовлена з металу та зносостійкого пластику вона забезпечує ефективну роботу компонентів комп'ютера без їх небезпечних перегрівів. Кулер легко встановлюється на платформу ЦП завдяки монтажним затискачам: він просто вставляється в присутні модулі кріплення і закручується.

Особливості кулера Arctic Alpine 23 CO
- Модель Alpine 23 CO характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Такі системи зазвичай застосовують для складання комп'ютерів з
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Совместимость с моделью | X90 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 278 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 60-69 мм мм |
| Габарити | 99 x 121 x 65 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | класична |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | алюміній |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 90 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник кочення |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 200-2700 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 423 ₴




