
Кулер для процесора Arctic Alpine 17 CO, алюміній, 1x92мм Intel 1700/1851 (ACALP00041A)
554 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37133
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Arctic Alpine 17 CO — це компактний кулер, призначений для охолодження найголовнішого компонента персонального комп’ютера. Він розроблений спеціально для підтримки процесорів Intel із сокетом LGA 1700, включно з новітньою платформою Intel Alder Lake. Завдяки натискним штифтам монтаж приладу відбувається дуже легко і не потребує використання додаткових інструментів.

Особливості кулера Arctic Alpine 17 CO
- Модель Alpine 17 CO характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 100 Вт. Вона підходить для середньопродуктивних комп'ютерів, офісних ПК, мультимедійних центрів та компактних систем.
- Ядро ку
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 288 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 70-79 мм мм |
| Габарити | 95 x 95 x 78.8 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | класична |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | алюміній |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник кочення |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 250-2700 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 554 ₴




