
Кулер для процесора Arctic Alpine 17 LP, алюміній, 1x88мм Intel 1700 (ACALP00042A)
388 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37134
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Arctic Alpine 17 LP — це низькопрофільна система охолодження, спеціально адаптована для підтримки платформи Intel із сокетом LGA 1700. Монтажні місця радіального кулера спроєктовано так, щоб його основа завжди знаходилася по центру процесора. Таким чином, гаряча точка ЦП надійно захищена від перегріву алюмінієвим ядром.

Особливості кулера Arctic Alpine 17 LP
- Модель Alpine 17 LP оснащена потужним радіатором з досить продуманою конструкцією. Його надзвичайно тонкі ребра мають Y-подібну форму для оптимізації повітряного потоку. Вони рівномірно розподіляють тепло по всій поверхні компонента для ефективнішого охолодження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 184 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 50-59 мм мм |
| Габарити | 95 x 95 x 55.45 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | класична |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | алюміній |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 88 мм |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 300-3000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 388 ₴





