
Кулер для процесора Deepcool AG620, алюміній, 2x120мм Intel 115x/1200/1700/775, AMD AMx/FMx
2 046 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37137
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Deepcool AG620 — це потужний кулер з подвійною радіаторною вежею та двома високопродуктивними вентиляторами. Він ефективно захищає центральний процесор вашого комп’ютера від перегріву та забезпечує йому нормальну робочу температуру. Суцільнометалеві монтажні кронштейни, що входять у комплект постачання, підтримують платформи Intel та AMD.

Особливості кулера Deepcool AG620
- Модель AG620 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 260 Вт. Це говорить про те, що кулер здатен ефективно охолоджувати високопродуктивні процесори ігрових ПК, робочих станцій та систем оверклокінгу.
- Основа кулера, яка безпосередньо контактує з процесором,
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1300 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм мм |
| Габарити | 129 x 136 x 157 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальний TDP | до 260 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black/Silver |
| Частота обертів | 300-1850 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 046 ₴






