
Кулер для процесора Deepcool AK400 ZERO DARK, алюміній, 1x120мм AMx/FMx, 220W
1 629 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37138
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Deepcool AK400 ZERO DARK — це високопродуктивний процесорний кулер баштового типу. Він підтримує оптимальну робочу температуру ЦП для повноцінного функціонування вашого комп’ютера. Встановлення виробу складається з п’яти етапів і не вимагає специфічних навичок. Прилад міцно під’єднується до платформи Intel або AMD завдяки суцільнометалевому монтажному кронштейну, який входить в комплект постачання.

Особливості кулера Deepcool AK400 ZERO DARK
- Модель AK400 ZERO DARK характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 220 Вт. Це робить її відмінним вибором для ігрових ПК, робочих станцій та інших вимогливих систем.
- Осно
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 661 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм мм |
| Габарити | 127 x 97 x 155 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 500-1850 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 629 ₴






