
Кулер для процесора Jonsbo HX4170D, White, 1x92мм RGB, PWM (HX4170D_WH)
1 259 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37139
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Jonsbo HX4170D — це компактний кулер, призначений для охолодження процесорів Intel та AMD. Він забезпечує оптимальні температурні умови, щоб найголовніший компонент вашого комп’ютера продуктивно функціонував. Кулер має стильний дизайн у сніжно-білому кольорі та яскраве підсвічування, що додає ефектності будь-якій системі, особливо якщо корпус вашого ПК прозорий.

Особливості кулера Jonsbo HX4170D
- Модель HX4170D характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 105 Вт. Вона підходить для ігрових систем середнього класу та для домашніх комп’ютерів, які задіяні у вирішенні повсякденних завдань, таких як “вебсерфінг”, робота з документами, перегляд відео тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JONSBO |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 290 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 40-49 мм мм |
| Габарити | 95 x 95 x 45.3 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | Top-Flow |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Подсветка | RGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Сумісність з AMD | AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | white |
| Частота обертів | 600-3300 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 259 ₴




