
Кулер для процесора Cooler Master MasterAir MA621P TR4 Edition, TR4, RGB, 31 dBA, 4-pin (MAP-D6PN-218PC-R2)
2 713 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37140
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Cooler Master MasterAir MA621P TR4 Edition — це потужний двобаштовий кулер з наддувом та подвійним вентилятором. Його основне призначення — охолоджувати центральний процесор персонального комп’ютера. Прилад створює оптимальні температурні умови для стабільної та продуктивної роботи найголовнішого компонента вашого ПК.

Особливості кулера Cooler Master MasterAir MA621P TR4 Edition
- Модель MasterAir MA621P TR4 Edition характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 150 Вт. Вона чудово п
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cooler Master |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 870 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 160-169 мм мм |
| Габарити | 116 x 110 x 165 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальний TDP | до 150 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Подсветка | RGB |
| Призначення охолодження | для AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | TR4 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 600-1800 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 713 ₴


