
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX300 S, Black, 1x120мм RGB Intel 1700/1200/115x (PALADIN EX300S)
798 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37141
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PcCooler PALADIN EX300 S — це високоякісний однобаштовий кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Прилад чудово суміщується з платформами AMD і підтримує процесори Intel 12-го покоління. Модель PALADIN EX300 S має ефектне підсвічування, яке робить ваш простір і вашу мультимедійну систему більш стильною.

Особливості PcCooler PALADIN EX300 S
- Система охолодження характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 125 Вт. Це означає, що кулер здатен забезпечити оптимальні температурні умови для нормального функціонування високопродуктивних процесорів.
- PcCooler PALADI
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 480 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм мм |
| Габарити | 130 x 75 x 157 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальний TDP | до 125 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Подсветка | RGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 400-1800 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 798 ₴





