
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400, Black, 1x120мм
893 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37142
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PcCooler PALADIN EX400 — це продуктивний кулер баштового типу, створений для охолодження процесорів Intel та AMD. Він забезпечує оптимальні температурні умови для повноцінного функціонування компонентів комп’ютера. Кулер легко монтується на платформу і надійно тримається на ній завдяки металевим кріпленням та термопасті, що входять до комплекту постачання.

Особливості PcCooler PALADIN EX400
- Модель PALADIN EX400 має показник розсіювання тепла, який складає 180 Вт. Вона чудово підходить для встановлення на процесори середньої та високої потужності, забезпечуючи їхнє надійне охолодження та стабільну роботу навіть під час інтенсивних навантажень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 500 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм мм |
| Габарити | 130 x 75 x 157 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 400-1800 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 893 ₴




