
Кулер для процесора PcCooler R200, Black, 1x92мм AM5/AM4 (R200-XXNWYX-US)
544 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37143
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PcCooler R200 — це ефективний кулер для процесора з алюмінієвим радіатором і двома тепловими трубками. Він підтримує розсіювання тепла до 110 Вт, що робить його підходящим для середньопродуктивних систем. Вентилятор діаметром 92 мм працює на швидкості до 2200 об/хв, забезпечуючи оптимальне охолодження при рівні шуму до 30 дБ.

Ключові особливості повітряного кулера PcCooler R200
- Стиль TriForce. Уніфікований трикутний візерунок на кришці повітряного кулера.
- Теплові трубки наступного покоління. Теплові трубки постійно функціонують у будь-якому напрямку, горизонтальному чи вертикальному, на них не впливає
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 480 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130-139 мм мм |
| Габарити | 133 x 95 x 88 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових трубок | 3 |
| Максимальний TDP | до 110 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 2200 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 544 ₴





