
Кулер для процесора PcCooler R400 ARGB, Black, 1x92мм ARGB (R400 ARGB BK)
798 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37144
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PcCooler R400 ARGB — це потужний і стильний кулер, який відзначається високою якістю охолодження процесора та забезпечує йому оптимальні температурні умови під час інтенсивної роботи. Верхня кришка приладу має уніфікований трикутний візерунок з ARGB-підсвічуванням, що робить вашу мультимедійну систему більш привабливою.

Особливості PcCooler R400 ARGB
- Модель R400 ARGB оснащена тихим вентилятором HB PWM з чітким математичним балансом між потоком повітря (до 40,94 CFM) та тиском (до 2,16 мм H2O). Така система забезпечує потужність розсіювання тепла на рівні 180 Вт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Совместимость с моделью | Tacoma |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 580 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 130-139 мм мм |
| Габарити | 133 x 95 x 88 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 650-2200 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 798 ₴


