
Кулер для процесора Deepcool AG400 DIGITAL PLUS, Black, 2x120мм ARGB Intel (R-AG400-BKADMP-G-1)
1 659 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN37145
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Настала ера цифрових повітряних кулерів, і DeepCool хоче популяризувати її. Все, що ви любили в AG400 PLUS, але з витонченим низькопрофільним дисплеєм стану.

ЕКРАН СТАНУ ЦП В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ
Кришталево чистий цифровий екран відображає температуру за Цельсієм і завантаження процесора вашої системи в реальному часі, а також попередження про високу температуру. Дисплеєм можна керувати за допомогою простої програми, яка потребує лише вільного USB 2.0-роз'єму.
ВИГІДНІ ЦІНОВІ ПОКАЗНИКИ
Виготовлений з самих високоякісних матеріалів, оснащений чотирма вдосконаленими мідними тепловими трубками, холодною пластиною з прямим контакт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 773 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм мм |
| Габарити | 125 x 109 x 153 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 500-2100 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 659 ₴









