
Кулер для процесора PcCooler RZ400 V2, Black, 1x120мм AM5/AM4 (RZ400 V2 BK)
1 256 ₴
- Готово к отправке
- Код: IN37147
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Процесорний кулер RZ400 V2 створений за технологією гальванічного чорного покриття нікелем. Абсолютно нова версія V2 може похвалитися поєднанням продуктивності та естетики, що робить її ідеальним рішенням для охолодження найголовнішого компоненту вашого ПК.

Нова мова дизайну "TRIFORCE"
- Геометрична симфонія. Дуже впізнаваний естетичний вигляд, побудований на потужних трикутних геометричних формах для інтерпретації мови майстерного дизайну.
- Металева верхня захисна кришка. Алюмінієвий сплав аерокосмічного класу з делікатним напиленням забезпечує високу якість, приємність для зору і гар
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Назначение | Для процессора |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1080 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 150-159 мм мм |
| Габарити | 155 x 130 x 80 мм |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Конструкция | баштова |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальний TDP | до 230 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Подсветка | без підсвічування |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Цвет | Black |
| Частота обертів | 500-2200 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 256 ₴







