
Система рідинного охолодження Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB, Black (ACFRE00142A)
4 368 ₴
- Нет в наличии
- Код: IN37149
+380 (67) 277-09-92
- +380 (50) 506-79-55
- +380 (63) 149-39-31
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB — це система рідинного охолодження центрального процесора персонального комп’ютера з ефектним різнобарвним підсвічуванням. Вона забезпечує оптимальні температурні умови для продуктивної роботи ЦП та компонентів, які знаходяться поруч з ним. Модель чудово підходить для різноманітних платформ та легко встановлюється на материнську плату завдяки спеціальним монтажним кріпленням.

Особливості Arctic Liquid Freezer III 240 A-RGB
- Система рідинного охолодження оснащена водяним насосом із ШІМ-регулюванням. Завдяки вдосконаленій холодній пластині з подовженою поверхнею ребра та оптимізованим рідинними трубам він працює продуктивно та майже
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1490 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 4-pin |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Материал радиатора | алюміній та мідь |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Подсветка | ARGB |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Режим керування | PWM / DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Розмір помпи | 91 x 108.5 x 68.5 мм |
| Розмір радіатора | 277 x 120 x 38 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 240 мм |
| Цвет | Black |
| Швидкість обертання вентиляторів | 200-2000 обертів/хв |
| Швидкість обертання помпи | 800-2800 обертів/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 368 ₴









